informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Polacy marzą o remontach mieszkań

Polacy marzą o remontach mieszkań


Odnowienie mieszkania przeważnie wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Jednak kiedy nasze mieszkanie przestaje nas cieszyć,
a jego wystrój zupełnie nie wpasowuje się w nasze gusta i źle się w nim czujemy, nie warto rezygnować z remontu, a lepiej zastanowić się nad jego sfinansowaniem za pomocą kredytu. Lato to dobry czas na odnowienie własnego M.


Większość Polaków, gdyby dysponowała odpowiednimi środkami, wydałaby je na wymarzone wakacje. Taką deklarację złożyło 45% osób, które na zlecenie Banku Zachodniego WBK zapytał Instytut Homo Homini[1]. Na drugim miejscu, zaraz po wypoczynku, znalazł się właśnie remont mieszkania, który wskazało aż 39% respondentów.


Dla jednych remont to malowanie ścian czy wymiana terakoty, dla innych to gruntowne odnowienie całego mieszkania. Jednak niezależnie od zakresu prac, należy się do nich odpowiednio przygotować i oszacować ich koszty. Jeśli plan wydatków przekracza nasze możliwości możemy zwrócić się do banku po kredyt gotówkowy, który – jeśli dobrze wybrany – stanowi najprostsze, najszybsze, bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie – radzi Łukasz Molenda z Banku Zachodniego WBK.


Wysokie koszty, szczególnie w przypadku remontu generalnego, nie muszą spędzać snu z powiek. Bez względu na to, jak dużej kwoty potrzebujemy, wartość kredytu gotówkowego powinna być wystarczająca i pokryć nasze wydatki. W zależności od potrzeb , można uzyskać kredyt w wysokości od 1000 do 100 000 zł, który może być przeznaczony na dowolny cel – mówi Łukasz Molenda.

Kredyt gotówkowy jest o tyle dobrym rozwiązaniem, że pozwala sfinansować daną potrzebę teraz, a zapłacić potem. Coraz więcej osób w Polsce zdaje sobie sprawę, że większy wydatek, który nie mieści się w miesięcznym budżecie, nie oznacza, że trzeba z niego rezygnować. Polacy powoli uczą się, jak wybierać najlepsze warunki i jak planować spłatę kredytu tak, aby nie mieć z nim problemu. Można spłacać szybko i większe raty, można też wolniej z małymi ratami. W dobrym banku wszystko zależy od nas – komentuje Łukasz Molenda z Banku Zachodniego WBK. Spłatę można rozłożyć nawet na 72 raty, czyli 6 lat, co przy odpowiednim zaplanowaniu płatności nie powinno obciążyć budżetu miesięcznego.
Ponadto, kiedy w ferworze zamawiania ekipy, wybierania terakoty czy koloru farb, nie mamy zbyt wiele wolnego czasu, możemy uzyskać kredyt gotówkowy przez Internet, nawet w 10 minut.

Niektóre osoby mają pewne obawy związane z kredytem gotówkowym. Jedna
z wątpliwości dotyczy oprocentowania. Niektórzy nie zdają sobie sprawy, że jeśli biorąc w banku kredyt gotówkowy zdecydują się na inne usługi, w tym np. konto, mogą obniżyć swoje oprocentowanie nawet do 5,99%  podsumowuje Łukasz Molenda z Banku Zachodniego WBK.Jak korzystnie sfinansować duże wydatki kredytem gotówkowym radzi Łukasz Molenda z Banku Zachodniego WBK:


1.   Nie bój się kredytu – może być on i łatwy w pozyskaniu i w spłacie, a dodatkowo bezpieczny. Nad wyborem konkretnej oferty zastanów się jednak dobrze.


2.   Uważnie przyjrzyj się, czy bank nie naraża Cię na ukryte koszty takie jak dodatkowe prowizje za wcześniejszą spłatę itp.


3.   Zaplanuj spłatę swojego kredytu: raty niższe spłacane przez dłuższy czas, czy wysokie raty spłacane szybko?


4.   Zastanów się nad typem instytucji, z którą chcesz się związać: banki często mogą działać szybciej niż inne instytucje pożyczające gotówkę,
a dodatkowo są bezpieczniejsze i niejednokrotnie dają niższe oprocentowanie.


5.   Wybierz bank, który da Ci swobodę odnośnie wartości kredytu i łatwy, wygodny sposób pozyskania pieniędzy.


6.   Weź pod uwagę dodatkowe możliwości obniżenia oprocentowania: np. załóż konto lub wykup inną usługę.


Więcej informacji:


Radosław Różycki


Biuro Prasowe Banku Zachodniego WBK


tel.: 22 586 8002;


e-mail: [email protected]
[1]Badanie zlecone przez Bank Zachodni WBK zostało przeprowadzone przez Instytut Badania Opinii Homo Homini 24 lutego 2012 roku na losowej, liczebnie reprezentatywnej próbie dorosłych mieszkańców Polski. Wielkość próby wyniosła 1100 osób, a błąd oszacowania 3%. Wyniki zbierano metodą wywiadów kwestionariuszowych wspomaganych komputerowo (CATI).Źródło: ComPress Public Relations -
Dodał: admin

Data dodania: 25-06-2012

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.