informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 88 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Prawo
Szukaj Porad
Zleć poradę
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
WYSZUKIWARKA:
Wybierz kategorie Wpisz szukaną frazę:
Pytanie Odpowiedź
Marcin
Kończy mi się umowa na czas określony, ale podpiszę umowę zlecenie.Jakie składki będę musiał odprowadzać obowiązkowo i dobrowolnie? Czy okres pracy w tej formie będzie liczony do lat pracy i do emerytury? Co z bezpłatną opieką zdrowotną?
Jeszcze raz umowa zlecenie
Jeżeli umowa zlecenie będzie Pan jedynym tytułem do ubezpieczeń tzn. nie będzie Pan miał podpisanej żadnej innej umowy np. o pracę lub drugiego zlecenia, to z tytułu jednej umowy zlecenie będzie Pan podlegał obowiązkowo...
Więcej
Marcin Kwapiszewski
Marcin
Czy pracodawca jest zobowiązany do składania imiennych miesięcznych raporyów potwierdzania i rozliczenia odciąganych od pracowników składek na ZUS ?
Raporty o składkach ZUS.
Pracodawca jest obowiązany przekazywać ubezpieczonemu pracownikowi na piśmie informację (raport RMUA) o kwotach przekazywanych składek, podstawie ich wymiaru i innych danych, które wykazuje w raportach oddawanych do ZUS.
Więcej
Marcin Kwapiszewski
Marcin
Pracodawca chce obniżyć wynagrodzenia, czy ma w związku z tym obowiązek wypowiedzenia warunków płacy?Po jakim okresie od otrzymania takiego wypowiedzenia,ma on możliwość zmiany pensji? Co,jeśli pracownik nie godzi się na jej obniżenie?
Obniżenie pensji.
Pracodawca powinien w tej sytuacji zastosować wypowiedzenie zmieniające warunki płacy. Funkcjonuje ono na tej samej zasadzie co wypowiedzenie umowy.
Więcej
Marcin Kwapiszewski

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.