informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Katalog stron WWW
Budownictwo
Energia
Firmy
Fora dyskusyjne
Strony domowe
Wortale
Wydawnictwa
Najpopularniejsze hasła
schody
pustak
drzwi
gips
tapeta
schody
X
okna
wanna
F
Berlin
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
 Przeszukałem blok: 14 Tablica ogłoszeń szukając: F
Nr 71
OFERUJE USŁUGI

CIESIELSKO – DEKARSKIE !!

- WIęźBY DACHOWE

- POKRYCIA DACHOWE - KRYCIE:

* DACHóWKą (CERAMICZNą, BETONOWą)


* BLACHO-DACHóWKą

- DOCIEPLANIE STROPODACHóW

ORAZ NAJLEPIEJ W SEZONIE ZIMOWYM:

- MONTAż REGIPSóW

- SIDING

- UKłADANIE PłYTEK CERAMICZNYCH


KONTAKT Z PIOTREM STRUGAŁA

Nr 72
J.W. - WYCIąG JEST UżYWANY ALE SPRAWNY.
TELEFON KONTAKTOWY 607343585 LUB (32) 2267932


Nr 73
SAMODZIELNEGO STOLARZA MEBLOWEGO MONTAżYSTę (DO SKłADANIA I NA MONTAżE MEBLI U KLIENTA) PRZYJMę DO PRACY OD ZARAZ. KONTAKT TELEFONICZNY 091/435 89 52, 0501 144 623 LUB OSOBISTY UL. MIESZKA I- GO 80 FIRMA STAR-BOR MEBLE KUCHENNE (TREN WUTEH ZARAZ ZA STACJą BP).

Nr 74
PROFESJONALIśC-BYLI POLICJANCI PODEJMą ZLECENIA,ZADANIA,USłUGI

Nr 75
UWAGA!!!! JEżELI MASZ PROBLEM:OSZUKUJE CIę KONTRAHENT HANDLOWY, ZDRADZA żONA,Mąż,INNE NIETYPOWE ZADANIA,ZLECENIA, USłUGI PODEJMą OD ZARAZ BYLI POLICJANCI /PROFESKJONALIśCI/. SOLIDNIE I RZETELNIE.TEL.0/880-907-151.

Nr 76
WITAM
W LISTOPADZIE KOńCZE 18 LAT, SZUKAM PRACY NA WAKACJE. PRZYJMę KAżDą OFERTę. POTRAFIę TAKżE BARDZO DOBRZE OBSłUGE KOMPUTERóW, ORAZ TWORZYć STRONY WWW.
CZEKAM NA OFERTY PRACY


Nr 77
SPRZEDAM DOM DREWNIANY. PORęBA SPYTKOWSKA (KOłO BRZESKA) POW. OK50M2. CZYSTA WODA, KANALIZACJA, PRąD; SIłA, PIEC KAFLOWY. POWIESZCHNIA DZIAłKI 1,6H + STODOłA PIWNICA BETONOWA, POłOżONY PRZY LESIE, W CICHEJ I łADNEJ OKOLICY

Nr 78
BRUK BETONOWY,GRANITOWY,KLINKIEROWY,OGRODZENIA-KAŻDY RODZAJ,ODWODNIENIA,KANALIZACJE,ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE,TAKŻE PODWYKONAWSTWO TYCH ROBÓT!SOLIDNIE,NIEDROGO,F VAT,WYCENA GRATIS!504959724,[email protected],GG6295624!

Nr 79
PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE śCIEKóW. Są TO URZąDZENIA PRODUKCJI SłOWACKIEJ, ZABUDOWANE W OPARCIU O NOWOCZESNE TECHNOLOGIE OCZYSZCZANIA śCIEKóW, WYKORZYSTUJąCE BAKTERIE TLENOWE. DZIęKI KOMPAKTOWEJ BUDOWIE, NIE WYMAGAJą SYSTEMU DRENAżU, A SKUTECZNOść OCZYSZCZANIA JEST NA POZIOMIE 95 - 97%. OCZYSZCZONE śCIEKI ZAWIERAJą JEDYNIE śLADOWE ILOśCI AZOTU I FOSFORU I Z POWODZENIEM MOGą BYć STOSOWANE NP. DO PODLEWANIA ROśLIN OZDOBNYCH CZY JAKO OCZKO WODNE. CAłKOWITA POWIERZCHNIA, JAKą ZAJMUJE OCZYSZCZALNIA, DLA DOMU JEDNORODZINNEGO (6-U MIESZKAńCóW), TO 4.5 M2 ! KOSZT INWESTYCJI JEST PORóWNYWALNY Z BUDOWą ZBIORNIKA AKUMULACYJNEGO I TYLKO PRZYWIąZANIE DO TEJ METODY GOSPODARKI śCIEKAMI SPRAWIA, żE PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE NIE Są W POLSCE TAK POPULARNE, JAK NA PRZYKłAD WE FRANCJI, GDZIE BLISKO 40% DOMKóW JEDNORODZINNYCH JEST PRZEZ NIE OBSłUGIWANYCH. BARDZO łATWE I TANIE W EKSPLOATACJI. CAłKOWITE, ROCZNE KOSZTY DZIAłANIA OCZYSZCZALNI TO 130 PLN (CENA ENERGII ELEKTRYCZNEJ, POTRZEBNEJ DO DOPROWADZANIA TLENU DLA BAKTERII). MOżLIWY JEST ZWROT 50 KOSZTóW Z FUNDUSZY UNIJNYCH! WSZYTSKICH CHęTNYCH PROSZę O KONTAKT GG 1113385, F[email protected], ZAPRASZAMY TAKżE NA STRONę WWW.BIOEKO.IRES.PL !!! W OFERCIE Są OCZYSZCZALNIE śCIEKóW DO 108 OSóB, SEPARATORY TłUSZCZóW A TAKżE OCZYSZCZALNIE PRZEZNACZONE DLA CAłYCH OSIEDLI CZY TEż GMIN!!! KRAKóW, RZESZóW, SANOK - TRANSPORT ZA DARMO! JESTESMY NAJTANSI NA RYNKU!!! (NAWET O 30-40%) SPRAWDZ TO A JESLI ZNAJDZIESZ TANSZA OCZYSZCZALNIE PRACUJACA W OPARCIU O TECHNOLOGIE OSADU CZYNNEGO ZNIZYMY CENE DO TEGO POZIOMU ALE TO NIEMOZLIWE!

Nr 80
OCZEKUJę OFERT

poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 następne© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.