informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Katalog stron WWW
Budownictwo
Energia
Firmy
Fora dyskusyjne
Strony domowe
Wortale
Wydawnictwa
Najpopularniejsze hasła
schody
pustak
drzwi
gips
tapeta
schody
X
okna
wanna
F
Berlin
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
 Przeszukałem blok: 05 Prawo szukając: F
Nr 31
PRACODAWCA POWINIEN W TEJ SYTUACJI ZASTOSOWAć WYPOWIEDZENIE ZMIENIAJąCE WARUNKI PłACY. FUNKCJONUJE ONO NA TEJ SAMEJ ZASADZIE CO WYPOWIEDZENIE UMOWY. WRęCZANE JEST PRACOWNIKOWI NA PIśMIE I MUSI SIę ON USTOSUNKOWAć CZY AKCEPTUJE NOWE WARUNKI CZY TEż NIE. MA DO WYBORU DWA WYJśCIA, ALBO ZGODZI SIę NA PROPONOWANE ZMIANY I WTEDY ZACZNą ONE OBOWIąZYWAć PO UPłYWIE OKRESU WYPOWIEDZENIA, ALBO JE ODRZUCI. WóWCZAS WYPOWIEDZENIE ZAKOńCZY SIę ROZWIąZANIEM UMOWY. PRACODAWCA JEST OBOWIąZANY POINFORMOWAć PRACOWNIKA, żE W PRZYPADKU ODMOWNEJ DECYZJI POWINIEN ZłOżYć STOSOWNE OśWIADCZENIE NA PIśMIE PRZED UPłYWEM POłOWY OKRESU WYPOWIEDZENIA. JEżELI TEGO NIE UCZYNI, PRACODAWCA UZNA Iż WARUNKI ZOSTAłY ZAAKCEPTOWANE, JEżELI ZAś POUCZENIA TEGO ZABRAKNIE, PRACOWNIK MOżE DO KOńCA OKRESU WYPOWIEDZENIA ZłOżYć TAKIE PISMO. PRACODAWCA NIE MOZE OBNIZYć PENSJI DO WYSOKOśCI NIżSZEJ NIż MINIMALNE WYNAGRODZENIE.

Nr 32
PRACODAWCA JEST OBOWIąZANY PRZEKAZYWAć UBEZPIECZONEMU PRACOWNIKOWI NA PIśMIE INFORMACJę (RAPORT RMUA) O KWOTACH PRZEKAZYWANYCH SKłADEK, PODSTAWIE ICH WYMIARU I INNYCH DANYCH, KTóRE WYKAZUJE W RAPORTACH ODDAWANYCH DO ZUS. INFORMACJA POWINNA ZAWIERAć DATę JEJ SPORZąDZENIA ORAZ PODPIS OSOBY UPOWAżNIONEJ LUB SAMEGO PRACODAWCY.

Nr 33
KOńCZY MI SIę UMOWA NA CZAS OKREśLONY, ALE PODPISZę UMOWę ZLECENIE.JAKIE SKłADKI BęDę MUSIAł ODPROWADZAć OBOWIąZKOWO I DOBROWOLNIE? CZY OKRES PRACY W TEJ FORMIE BęDZIE LICZONY DO LAT PRACY I DO EMERYTURY? CO Z BEZPłATNą OPIEKą ZDROWOTNą?

poprzednie 1 2 3 4 © 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.