informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Katalog stron WWW
Budownictwo
Energia
Firmy
Fora dyskusyjne
Strony domowe
Wortale
Wydawnictwa
Najpopularniejsze hasła
schody
pustak
drzwi
gips
tapeta
schody
X
okna
wanna
F
Berlin
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
 
Dodaj stronę do katalogu
Katalog stron WWW
Budownictwo (156)
Giełda Produkty Sprzęt Usługi
Energia (9)
Fotowaltaika Wiatraki
Firmy (83)
Handlowe Inne Produkcyjne Usługowe
Fora dyskusyjne (4)
Budowanie Internet
Strony domowe (22)
Blogi
Wortale (19)
Biznes Budownictwo Ekologia
Wydawnictwa (6)
 Przeszukałem blok: 05 Prawo szukając:
Nr 61
Zamierzam kupić działkę rolną z budynkiem do rozbiórki. Czy fakt że stoi tam budynek jest gwarancją że po jego rozbiórce uzyskam pozwolenie na budowę?

Nr 62
Firma która buduje mi dom spóźnia się już 2 miesiące z zakończeniem budowy. Czy należą mi się odsetki karne za zwłokę?

Nr 63
Na niewielkiej działce chciałbym wybudować dom z tarasem na poziomie gruntu. W jakiej odległości od granicy działki może znajdować się taki taras?

Nr 64
Czy zasiłek dla bezrobotnych i zasiłek rehabilitacyjny wlicza się do stażu pracy potrzebnego dla uzyskania zasiłku przedemerytalnego?

Nr 65
Czy w 2003r mozna i na jakich zasadach przyznawac bony towarowe z ZFSS!!??

Nr 66
W pobliżu domu chciałbym zakopać zbiornik z PVC na wodę deszczową. Czy na zainstalowanie zbiornika potrzebne jest zezwolenie? Czy zbiornik taki mogę dowolnie usytuować na działce?

Nr 67
Pracodawca chce obniżyć wynagrodzenia, czy ma w związku z tym obowiązek wypowiedzenia warunków płacy?Po jakim okresie od otrzymania takiego wypowiedzenia,ma on możliwość zmiany pensji? Co,jeśli pracownik nie godzi się na jej obniżenie?

Nr 68
Czy pracodawca jest zobowiązany do składania imiennych miesięcznych raporyów potwierdzania i rozliczenia odciąganych od pracowników składek na ZUS ?

Nr 69
Kończy mi się umowa na czas określony, ale podpiszę umowę zlecenie.Jakie składki będę musiał odprowadzać obowiązkowo i dobrowolnie? Czy okres pracy w tej formie będzie liczony do lat pracy i do emerytury? Co z bezpłatną opieką zdrowotną?

poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 © 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.