informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Katalog stron WWW
Budownictwo
Energia
Firmy
Fora dyskusyjne
Strony domowe
Wortale
Wydawnictwa
Najpopularniejsze hasła
schody
pustak
drzwi
gips
tapeta
schody
X
okna
wanna
F
Berlin
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
 
Dodaj stronę do katalogu
Katalog stron WWW
Budownictwo (156)
Giełda Produkty Sprzęt Usługi
Energia (9)
Fotowaltaika Wiatraki
Firmy (84)
Handlowe Inne Produkcyjne Usługowe
Fora dyskusyjne (4)
Budowanie Internet
Strony domowe (22)
Blogi
Wortale (19)
Biznes Budownictwo Ekologia
Wydawnictwa (6)
 Przeszukałem blok: 05 Prawo szukając:
Nr 51
W chwili obecnej jestem na zwolnieniu lekarskim pół roku. Proszę mi powiedzieć czy bezpośrednio po zwolnieniu mogę przejść na zasiłek przedemerytalny, czy muszę przepracować jakiś czas?

Nr 52
W związku z naruszeniem regulaminu pracy(ujawnienie wynagrodzeń pracowników), wymierzono mi karę nagany oraz równocześnie wypowiedzenie umowy o pracę z powodu utraty zaufania. Czy kary powyższe mogą być przyznane jednocześnie?

Nr 53
Osoba wynajmująca ode mnie mieszkanie nie płaci mi od 2 miesięcy za wynajem. Dowiedziałem się też że nie pokrywa opłat za media. Jakie działania prawne mogę podjąć dla wyegzekwowania należności.

Nr 54
Zatrudniam 7 osob. Czy zgodnie z nowelizacją prawa jestem zobowiązany wypłacać świadczenie urlopowe według mnie ustawa obowiązująca od 01,01,2003 zwalnia mnie z tego obowiązku?

Nr 55
Przepracowałem 23 lata na PKP, póżniej pracowałem w spółce cywilnej 1,5 roku. Chciałbym wiedzieć czy z ostatniego okresu pracy należy mi się odprawa.

Nr 56
Złozyłem wypowiedzenie (3 mies.) W świetle nowego KP-w jakiej kolejności powinienem wybrać zaległe urlopy+bieżący, odebrać nadgodziny (dużo), żeby na tym nie stracić?

Nr 57
Spółdzielnia mieszkaniowa nie przekazała mi wraz z kluczami instrukcji obsługi pieca gazowego, gdyż twierdzi, że to nie należy do jej, a do obowiązków firmy instalującej piece. Czyim obowiązkiem jest dostarczenie mi instrukcji?

Nr 58
W zeszłym roku otrzymałem decyzję o warunkach zabudowy, ale nie występowałem jeszcze o pozwolenie na budowę. Teraz gmina zmienia plan i chce włączyć moją działkę do strefy bez możliwości zabudowy. Czy będę mógł budować?

Nr 59
Niedawno sąsiad zwrócił się do mojej żony o wyrażenie zgody na budowę domu w odległości 2 m od naszej działki. Czy zgodę musimy wyrazić oboje, czy wystarczy zgoda żony?

Nr 60
Czy murowany grill można wybudować w dowolnym miejscu działki, nie bacząc na odległość od granicy sąsiada? Czy potrzebne jest pozwolenie na budowę?

poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 następne© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.