informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Katalog stron WWW
Budownictwo
Energia
Firmy
Fora dyskusyjne
Strony domowe
Wortale
Wydawnictwa
Najpopularniejsze hasła
schody
pustak
drzwi
gips
tapeta
schody
X
okna
wanna
F
Berlin
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
 
Dodaj stronę do katalogu
Katalog stron WWW
Budownictwo (156)
Giełda Produkty Sprzęt Usługi
Energia (9)
Fotowaltaika Wiatraki
Firmy (83)
Handlowe Inne Produkcyjne Usługowe
Fora dyskusyjne (4)
Budowanie Internet
Strony domowe (22)
Blogi
Wortale (19)
Biznes Budownictwo Ekologia
Wydawnictwa (6)
 Przeszukałem blok: 05 Prawo szukając:
Nr 41
Na działce budowlanej chcę postawić garaż .Jaką minimalną odległość muszę zachować od ogrodzenia sąsiadów? Kiedy nie jest wymagana zgoda sąsiadów?Czy zgoda wymaga w formy pisemnej? Czy są wymagane wymagane zezwolenia z urzędów?

Nr 42
Czy to prawda, że zanim zbuduje się oczko wodne trzeba uzyskać zgodę urzędu gminy?

Nr 43
W umowie o budowę ustalono z wykonawcą cenę ryczałtową za poszczególne roboty.W trakcie budowy wykonawca zażądał podwyższenia wynagrodzenia,twierdząc, że poszczególne roboty wyszły go drożej. Czy ma do tego prawo?

Nr 44
Czy kobieta zatrudniona w zakładzie państwowym na umowę o pracę na czas nieokreślony, musi być skierowana na emeryturę, po ukończeniu 60 lat?

Nr 45
Proszę o podanie podstawy prawnej dla stwierdzenia, że praca na komputerze powyżej 4 godzin dziennie należy do pracy uciążliwej. Ja pracuję 6 do 10 godzin dziennie na komputerze.

Nr 46
W mojej gminie trwają prace nad zmianą planu miejscowego. Złożyłem wniosek o zmianę przeznaczenia mojej działki z rolnej na budowlaną. Czy mogę żądać wykupienia mojej działki przez gminę gdy nie zostanie uwzględniony mój wniosek?

Nr 47
Czy zawarcie umowy zlecenia, pozbawia mnie prawa do uzyskania statusu bezrobotnego?

Nr 48
Gdzie jest powiedziane o tym, ze przy prowadzonej DG i wykonywanej um.zlec. mogę wybrać sobie podstawę do naliczania składek ZUS. Czy przy um.zlec. może być np kwota - 200,00?

Nr 49
Buduję dom. Mam kłopoty z projektem, w którym są błędy. Architekt żąda wynagrodzenia za przyjazd i objaśnienia własnych pomyłek. Jakie są moje prawa w takiej sytuacji?

Nr 50
Czy w wyniku zwolnienia z pracy na skutek reorganizacji i zmniejszeniu ilości wydziałow pracownikowi przysługuje odprawa? w jakiej wysokości?

poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 następne© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.