informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Katalog stron WWW
Budownictwo
Energia
Firmy
Fora dyskusyjne
Strony domowe
Wortale
Wydawnictwa
Najpopularniejsze hasła
schody
pustak
drzwi
gips
tapeta
schody
X
okna
wanna
F
Berlin
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
 
Dodaj stronę do katalogu
Katalog stron WWW
Budownictwo (156)
Giełda Produkty Sprzęt Usługi
Energia (9)
Fotowaltaika Wiatraki
Firmy (84)
Handlowe Inne Produkcyjne Usługowe
Fora dyskusyjne (4)
Budowanie Internet
Strony domowe (22)
Blogi
Wortale (19)
Biznes Budownictwo Ekologia
Wydawnictwa (6)
 Przeszukałem blok: 05 Prawo szukając:
Nr 21
Niedawno kupiłem działkę budowlaną i chciałbym ją ogrodzić. Jakie ogrodzenie mogę postawić i czy powinienem mieć na nie zezwolenie?

Nr 22
Czy w myśl obowiązujących przepisów pracownik ochrony może pracować 24 godziny na jednym stanowisku?

Nr 23
Zamierzam wybudować na mojej działce garaż. Zastanawiam się, co będzie dla mnie korzystniejsze: garaż wolno stojący, czy "przyklkejony" do budynku? Za który płaci się wyższy podatek od nieruchomości?

Nr 24
Osoba fizyczna prowadzi działalność gospodarcza, w związku z powyższym odprowadza w odpowiedniej wysokości składki miesięczne ZUS (firma jest jednoosobowa). Czy jest możliwość, aby przeszła na KRUS ?

Nr 25
Wyrokiem sądu zostałem przywrócony do pracy wraz z odszkodowaniem w wysokości dwumiesięcznej pensji. Czy prawo coś mówi o tym jak długo muszę teraz pracować zanim sam złożę wypowiedzenie ?

Nr 26
Niedawno wykupiłem mieszkanie kwaterunkowe. Chciałbym je zapisać w spadku mojej wnuczce. Co powinienem zrobić?

Nr 27
Złożyłem wypowiedzenie w pracy, a później zachorowałem. Czy na czas przebywania na L4 okres wypowiedzenia jest zawieszony? I czy grożą mi jakieś sankcje jeśli w tym okresie ( wypowiedzenia i przebywania na L4) podejmę pracę u innego pracodawcy?

Nr 28
Pracuję na pełnym etacie jako księgowa i jednocześnie studiuję zaocznie . Proszę o radę, czy należą mi się jakieś dodatkowe dni wolne od pracy z tytułu sesji egzaminacyjnej? Czy są one płatne w 100%?

Nr 29
Jakie odliczenia z tytułu darowizn przewiduje ustawa podatkowa w 2003r?

Nr 30
Pracownik przebywa 2 miesiąc na zwolnieniu lekarskim obecnie kończy się umowa o pracę zawarta z tym pracownikiem na czas określony 1 rok .Czy rozwiązanie umowy następuje z dniem wygaśnięcia czy umowa jest nadal kontynuowana do zakończenia zwolnienia?

poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 następne© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.