informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 72 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Oszuści na Allegro: 500 osób straciło pieniądze
   Dwójka oszustów spod Biłgoraja oszukała poprzez internetowy system aukcyjny "Allegro" ponad 500 osób z całej Polski. Prokuratura prowadzi poszukiwania ofiar oszustów.


   Wśród poszkodowanych są między innymi mieszkańcy Katowic, Torunia, Krosna Odrzańskiego i Lubelszczyzny. Do tej pory do organów ścigania w całej Polsce zgłosiło się około 90 osób, ale ofiar oszustów jest łącznie kilkaset. Lubelska prokuratura rejonowa prosi o kontakt wszystkie osoby, które w okresie od listopada 2004. do października 2005 roku robiły na Allegro zakupy u osób posługujacych się następującymi nickami: LadyMakbet1, HaniaPączek, Dochnal007, KupujuKruszynk, Kudanka1, Boss-Ka, Jehus i Pawoj X.
   Prokuratura wyjaśnia, że chodzi o ludzi, którzy w tym przedziale czasowym zakupili telefony komórkowe, obuwie sportowe oraz kosmetyki i wpłacili pieniądze na konto w mBanku lub innych bankach.
   Numer telefonu w Lublinie to: 0/81 536-23-05. Zgłoszenia przyjmują także wszystkie jednostki policji. Oskarżeni 29-letnia Iwona S. i dwa lata starszy Mariusz K. przyznali się do tego, że założyli kilka kont z zamiarem dokonywania oszustw. Zarobili na tym około 90 tysięcy złotych.Grozi im do 8 lat więzienia.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 21-02-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.