informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 75 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Pre-paid: Operator inny, numer ten sam

   Nowelizacja Prawa telekomunikacyjnego, która weszła w życie tydzień temu, wprowadziła przenoszenie numerów dla telefonów przedpłaconych, tzw. pre-paidów. Tylko czy to oznacza koniec z dyskryminacją użytkowników komórek na kartę?


   Minister transportu podpisał rozporządzenie, na mocy którego użytkownicy pre-paidów mogą tak samo jak klienci abonamentowi po zmianie operatora korzystać z tego samego numer co dotychczas. W ten sposób naprawił fatalny błąd posłów, którzy dwa lata temu przegłosowali przepisy umożliwiające tylko klientom płacącym abonament przeniesienie numeru po zmianie operatora. Dziwnym trafem zapomniano o użytkownikach telefonów pre-paid.
   Minister transportu, Anna Streżyńska, podpisała dokument, pomimo że Polkomtel i PTC Centertel złożyły wnioski o czasowe zawieszenie tej usługi, tłumacząc się brakiem gotowości do wprowadzenia przepisów w życie. Szefowa resortu zapowiedziała, że wnioski operatorów  najprawdopodobniej zostaną rozpatrzone negatywnie.
   Streżyńska  poinformowała także o przekazaniu Urzędowi Komunikacji Elektronicznej przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów opinii w sprawie uznania trzech operatorów telefonii GSM za podmioty o dominującej pozycji rynkowej i nałożenia na nich obowiązku regulacyjnego w postaci roamingu krajowego.Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 19-02-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.