informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 55 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Udzielono ponad 200 tys. kredytów mieszkaniowych
   W 2005 r. banki udzieliły klientom indywidualnym ponad 200 tys. kredytów mieszkaniowych o łącznej wartości 22,4 mld zł - poinformował we wtorek Związek Banków Polskich.

   To nowy rekord w historii bankowości hipotecznej w Polsce. Rok wcześniej z kredytów mieszkaniowych o łącznej wartości około 14 mld zł (o 59 proc. mniej!) skorzystało niespełna 150 tys. Polaków. Nie oznacza to jednak, że wszystkie te kredyty były przeznaczone na zakup bądź budowę domów i mieszkań. Część kredytobiorców decyduje się na spłatę starego kredytu nowym, zaciągniętym na bardziej korzystnych warunkach. Może o tym świadczyć fakt, że łączne zadłużenie z tytułu kredytów mieszkaniowych wzrosło w ubiegłym roku "tylko" o 30 proc. i wyniosło na koniec grudnia 45,8 mld zł.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 16-02-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.