informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Interia - finansowe rekordy
   Krakowski portal internetowy Interia.pl zanotował w ubiegłym roku rekordowe przychody w wysokości prawie 40 mln zł i pierwszy w historii spółki roczny zysk netto

   Krakowski portal internetowy Interia.pl (trzeci pod względem popularności portal w Polsce) zanotował w ubiegłym roku rekordowe przychody w wysokości prawie 40 mln zł i pierwszy w historii spółki roczny zysk netto. Jak wynika z opublikowanego przez Interię raportu giełdowego, przychody spółki ze sprzedaży wzrosły w ubiegłym roku o prawie 50 proc. (w porównaniu do roku 2004). Firma nie informuje, jaką część tej kwoty stanowią bartery reklamowe, podaje jednak, że jej przychody gotówkowe rosły w jeszcze większym tempie (66 proc.). Działającemu od 1999 r. portalowi po raz pierwszy udało się zamknąć rok zyskiem netto - zarobił 2,2 mln zł (rok wcześniej zanotował ponad 3,4 mln zł straty). Skąd tak dobre wyniki? Rynek reklamy internetowej, która jest głównym źródłem przychodów Interii, rośnie w Polsce zdecydowanie najszybciej ze wszystkich mediów. Specjaliści z branży szacują jego zeszłoroczną wartość na 120-140 mln zł. Byłoby to o 50-75 proc. więcej niż rok wcześniej.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 13-02-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.