informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 64 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Premier o dopłatach do kredytów hipotecznych
   Premier Kazimierz Marcinkiewicz zapowiedział w poniedziałek, że rząd przygotowuje projekt ustawy o wsparciu rodzin w nabyciu własnego mieszkania. Przewiduje on zwrot 50 proc. odsetek od kredytów hipotecznych, zaciąganych przez rodziny na zakup mieszkania

   Projekt ustawy o wsparciu rodzin w nabyciu własnego mieszkania przewiduje zwrot w 50 proc. odsetek od kredytów hipotecznych zaciąganych przez rodziny na zakup mieszkania. W ciągu 6 lat będzie około 350 tys. mieszkań możliwych do wybudowania - powiedział premier, prezentując w Kielcach zarys programu budownictwa mieszkaniowego. Dodał, że rząd przeznaczy w ciągu 6 lat około 4 mld zł na dopłaty do budownictwa mieszkaniowego.
   Już latem będą mogły być brane pierwsze kredyty hipoteczne. Program przewiduje, że kredyt w wysokości około 100 tys. zł, przy wkładzie własnym około 20 tys. zł i cenie 2 tys. zł za metr dla mieszkania o wielkości 60 m kw. będzie spłacany po 500 zł miesięcznie - dodał.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 06-02-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.