informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 69 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

MF: Firmowa impreza to koszt

   Departament Podatków Pośrednich Ministerstwa Finansów uznał wydatki na organizację imprezy firmowej za koszt uzyskania przychodu. To "rewolucyjne" stanowisko w zasadniczy sposób zmieni dotychczasowy punkt widzenia urzędów skarbowych w przywołanej kwestii.

   W piśmie nr PB3/GN-8213-298/05/1680, Ministerstwo przyznaje, że wydatki poniesione na zorganizowanie imprez integracyjnych oraz okolicznościowych dla pracowników, pochodzące ze środków obrotowych firmy mogą zostać bezwzględnie zaliczone do kosztów podatkowych.
   Dzieje się tak dlatego, ponieważ nie zostały ujęte w katalogu wydatków wyłączonych z kosztów (art. 16 ust. 1 ustawy o CIT). Równie ważne jest to, że resort finansów wreszcie zrozumiał sens tego typu imprez i ich związku z przychodem. Wyklucza się przy tym finansowanie takich spotakań z środków ZFŚS.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 06-02-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.