informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 77 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Google mówi po polsku
   Firma Google, która otworzyła swoje biuro w Polsce na początku tego roku zaczyna tworzyć polskie wersje swoich programów. Na pierwszy ogień poszła Picasa pozwalająca przechowywać zdjęcia i pracować z nimi w komputerze

   Amerykański potentat na rynku wyszukiwarek otworzył na początku roku swoje biuro w Polsce kierowane przez Artura Waliszewskiego, poprzednio członka zarządu Onet.pl. Rodzima branża odebrała ten ruch przede wszystkim jako dalszą ekspansję Google'a na rynku reklamy internetowej szacowanym w ubiegłym roku na ok. 140 mln zł. Ale przedstawiciele spółki podkreślali, że jednym z zadań będzie również praca nad polskojęzycznymi wersjami nowych aplikacji. Pierwszym efektem tej pracy jest Picasa - darmowy program do przechowywania i obróbki zdjęć, który oficjalnie zadebiutował po polsku w miniony czwartek.
   Do tej pory Google przygotował m.in. polskojęzyczne wersje swoich narzędzi reklamowych AdWords i AdSense oraz systemu pocztowego Gmail.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 05-02-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.