informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 17 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Nowe wnioski dla uczestników targów

   Podmioty uczestniczące w targach powinna zainteresować wiadomość dotycząca uproszczenia formularza, na podstawie którego udzielane jest dofinansowanie - podaje "Gazeta Prawna".


   Zmiana zacznie obowiązywać już w lutym o obejmie także termin składania wniosku. Zostanie on skrócony do 6 tygodni przed rozpoczęciem imprezy (dotąd było to 14 tygodni). Co się zaś tyczy samego formularza, nie będzie trzeba posiadać jego kopii, przy czym zmniejszeniu ulegnie liczba towarzyszących mu załączników.
   Na wsparcie udziału w targach zagranicznych moga liczyć przedsiębiorcy prowadzący działalność na terenie naszego kraju. Z kręgu dotowanych wyłączone są firmy transportowe, rolne oraz trudniące się rybołówstwem. Zainteresowany może brać udział w kilku imprezach wystawienniczych, ale całkowita pomoc publiczna przyznana na ten cel w ciągu minionych trzech lat nie może przekroczyć 100 tys. euro.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 28-01-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.