informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Programy z czasopism zwolnione z podatku

   Wszyscy podatnicy korzystający z dołączanych do czasopism programów księgowych nie muszą uiszczać z tego tytułu podatku. Nie wpływa na to nawet okazyjnie podwyższona cena gazety  - podaje "Rzeczpospolita".


   Wykorzystywanie programu wiąże się z dużymi oszczędnościami, ale nie mają one chatrakteru typowych korzyści majątkowych. Dzieje się tak dlatego, że osoba zainteresowana i tak musi zapłacić za "cyfrową księgowość".
   Potwierdzają to organy podatkowe. Urządu Skarbowy w Wołominie stwierdził, że zakup czasopisma z programem wyklucza zaliczenie tej czynności do kategorii nieodpłatnych świadczeń, ponieważ cena obu elementów jest zintegrowana. A skoro podatnik za nie zapłacił, trudno mówić o jakichkolwiek korzyściach natury majątkowej.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 26-01-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.