informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 45 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Postępująca informatyzacja sektora MSP

   Sektor MSP coraz chętniej inwestuje w systemy wspomagające zarządzanie. Wiąże się to z rozwojem gospodarki i wysoką rynkową kokurencją - pisze "Rzeczpospolita".


   Największą popularnością cieszą się moduły finansowo-księgowe oraz obsługa środków trwałych, personelu, sprzedaży i zamówień. Przedsiębiorcy dążą jednak do objęcia systemami całej firmy, dlatego też ich dostawcy kierują do nich swoje oferty. Producenci oprogramowania wiążą również swe nadzieje z upowszechnieniem podpisów i faktur elektronicznych.
   Ważną dla przedsiębiorców kwestią jest wspołdziałanie systemów z już wdrożonymi aplikacjami. Producenci przekonują jednak, że lepsze jest uruchomienie zupełnie nowego programu, wyposażonego w kompleksowy system obsługi. I choć jest to działanie "od podstaw", skutkuje ono wysoką integralnością systemu, która idzie w parze z niższymi kosztami.
Wśród dostawców technologii w naszym kraju silną pozycję zajmują macierzyste firmy. Blisko 25 proc. rynku znajduje się we władaniu firm: Comarch, Insert, Sage Symfonia oraz Wa-Pro.
   Należy jednak podkreślić, że inicjatywę wykazują także dostawcy zagraniczni, w tym: SAP, Oracle, IFS i Microsoft. Sprzedaż ich rozwiązań może w perspektywie wrosnąć, co wpłynie na zwiększenie funkcjonalności nowych aplikacji.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 26-01-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.