informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 52 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Można wystawić zwolnienie z opóźnieniem

   Wszystkich pracodawców powinny zainteresować zmiany dotyczące sposobu wystawiania zwolnień lekarskich. Obecnie można je wystawiać nawet do czterech dni po badaniu, co chlebodawca musi bezwzględnie respektować - podaje "Rzeczpospolita".


   Innowacja ta łączy się z rozporządzeniem ministra pracy i polityki socjalnej, dotyczącym szczegółowych zasad i trybu wystawiania zaświadczeń lekarskich (Dz.U. nr 65, poz. 741, nowelizacja - Dz.U. z 2006 r. nr 1, poz. 3). W mysl jego zapisów zaświadczenie lekarskie może być wystawione do czwartego dnia po zakończeniu badania, jeśli następują po nim dni wolne lub przeprowadza się je w ramach orzeczonej niezdolności do pracy.
   Dzięki temu pracownik może kontynuować zwolnienie, jeśli godziny przyjęć lekarza prowadzącego nie pokrywają się z upływem terminu poprzedniego zwolnienia. Jeśli chory przebywa w szpitalu, lekarz może wystawić zaświadczenie po wypisaniu z placówki.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 18-01-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.