informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 67 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Premier: W 2006 roku powstanie 200 km autostrad
   Rząd chce przeznaczyć w 2006 roku 5,7 mld zł na budowę dróg i autostrad – zapowiedział premier Kazimierz Marcinkiewicz po dzisiejszym posiedzeniu rządu. Rząd zaakceptował także projekt ustawy o zwrocie części akcyzy za paliwo wykorzystywane przez rolników.
   Środki przeznaczone na budowę dróg i autostrad będą w 2006 roku o 2 mld większe, niż miało to miejsce w ubiegłym roku. Wynika to po części z tego, że w 2005 roku wykorzystano jedynie 63% środków z Krajowego Funduszu Drogowego. Z kwoty 5,7 mld zł na autostrady będzie przeznaczone w tym roku 1,7 mld zł. Dzięki temu do użytku będzie można oddać około 200 km autostrad.
   Natomiast przyjęty przez rząd projekt ustawy o zwrocie części akcyzy zawartej w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej ma się przyczynić do zwiększenia konkurencyjności polskiego rolnictwa – uważa premier Marcinkiewicz. "Polskie rolnictwo będzie bardziej konkurencyjne wobec rolnictwa innych krajów UE" - powiedział Marcinkiewicz na konferencji po posiedzeniu rządu.
   Projekt budżetu na ten rok przewiduje 650 mln zł na zwrot akcyzy. Pieniądze mają być wypłacane rolnikom po 6 miesiącach.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 18-01-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.