informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 66 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Europejski portal dla młodzieży
Chcesz korzystać ze swoich praw i możliwości jako młody obywatel Unii Europejskiej? Wszystko o nauce, pracy, wolontariacie i podróżach w Unii Europejskiej możesz od wczoraj znaleźć na stronach Unijnego Portalu Młodzieżowego.
Portal obejmuje ponad 10 tys. stron we wszystkich 20 oficjalnych językach UE (choć na razie nie wszystkie strony są przetłumaczone na każdy z tych języków). Powstał z inicjatywy Komisji Europejskiej, jako źródło informacji ważnych i ciekawych dla 75 mln młodych Europejczyków - studentów i ludzi do trzydziestki.
- Ma to być główne forum komunikacji dla młodzieży i narzędzie budowania nowej Europy - mówiła unijna komisarz edukacji, kultury i młodzieży Viviane Reding, która wczoraj oficjalnie otworzyła portal ].
- Portal przyda się zwłaszcza młodym ludziom z nowych krajów członkowskich Unii, którzy mają wiele entuzjazmu i nadziei - wtórowała jej współpracująca z panią Reding litewska komisarz Dalia Grybauskaite. - To oni najbardziej zainteresowali się portalem.
Na stronach portalu młody człowiek z Polski czy każdy inny Europejczyk dowie się przede wszystkim o możliwościach studiów, pracy czy wolontariatu na terenie całej Unii. Jeśli wybiera się w podróż, znajdzie np. ceny przejazdów czy adresy hosteli w mieście, w którym chce się zatrzymać. Są tu informacje na temat praw młodych obywateli Unii oraz miejsce dla forum do dyskusji na tematy związane z życiem we wspólnej Europie. W portalu można też znaleźć wiadomości o ważnych dla młodych ludzi wydarzeniach oraz wiele linków do innych stron w internecie.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 27-05-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.