informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Poziom życia Polaków: Doganiamy Zachód
   "Rzeczpospolita" wskazuje, że Polacy szybko doganiają najbogatsze państwa świata. Gazeta powołując się na badania Eurostatu zwraca uwagę, że stać nas już na połowę tego, na co stać mieszkańców Europy Zachodniej, i przypomina, że kilkanaście lat temu stać nas było tylko na jedną czwartą. Z badań uwzględniających siłę nabywczą euro w naszym kraju wynika, że gonimy kraje bogate, ponieważ wzrost gospodarczy w Polsce jest od wielu lat dwu- trzykrotnie szybszy niż w największych państwach Unii. Dziennik zauważa, że jeśli pominąć Łotwę, to Polska wciąż pozostaje najbiedniejszym krajem wspólnoty. Pocieszające jest jednak to, że od kiedy jesteśmy w Unii, doganianie państw zachodnich powinno być łatwiejsze, między innymi dzięki funduszom strukturalnym - pisze "Rzeczpospolita".


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 14-01-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.