informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 56 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Olej dogonił benzynę
   Właściciele samochodów z silnikiem diesla są załamani. Cena oleju napędowego zrównała się z ceną benzyny. Jeszcze dwa dni temu, na niektórych stacjach benzynowych za ropę płaciło się więcej niż za najpopularniejszą benzynę pb 95. Teraz ceny się wyrównały, ale różnice sięgają zaledwie jednego grosza na litrze.
   Powodów takiej sytuacji jest kilka - wyjaśnia Urszula Cieślak, analityk z biura "Reflex". - Wyrównała się cena hurtowa benzyny i oleju napędowego. Zimą zawsze na światowych rynkach więcej płaci się za olej. Wiele wskazuje, że ta sytuacja na rynku paliwowym szybko się nie zmieni.
   Wczoraj na stacji Jet przy ul. Piłsudskiego w Łodzi za litr oleju napędowego płaciło się 3,49 zł, benzyny pb 95 - 3,50 zł, a benzyny 98 - 3,63 zł.
   Na stacji BP w Piotrkowie Trybunalskim olej napędowy kosztował 3,54 zł, pb 95 - 3,55 zł, a pb 98 - 3,91.
   Na stacji "Orlenu" przy ul. POW w Sieradzu za olej napędowy płaciło się 3,71 zł, litr pb 95 kosztował 3,73 zł, a pb 98 - 3,99 zł.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 14-01-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.