informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 68 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Sen? Niekoniecznie
   Okazuje się, że gdy jesteśmy całą dobę "na nogach", nasze zdolności intelektualne mogą być większe, niż gdy pozwoliliśmy sobie na sen. Do takiego wniosku doszli naukowcy z amerykańskiego University of Colorado, którzy wyniki potwierdzających to badań przedstawili w "Journal of the American Medical Association".
   Uczeni za pomocą specjalnych testów dowiedli, że kilka minut po przebudzeniu nasze możliwości intelektualne są porównywalne z tymi w stanie upojenia alkoholowego. Odkrycie to jest ważne dla osób wykonujących takie zawody jak lekarz czy strażak, które łączą się z koniecznością nocnych dyżurów. Zdaniem autorów nim po przebudzeniu wezmą się za pracę, powinni dać swojemu mózgowi przynajmniej kilkanaście minut na dokładne obudzenie się.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 11-01-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.