informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Najczęściej wykrywane wirusy w październiku
Panda Software, na podstawie danych zebranych przez bezpłatny skaner online, przygotowała ranking najczęściej występujących wirusów i programów szpiegujących października. Podobnie jak w poprzednim miesiącu, światowym liderem okazał się robak Sdbot.ftp. W Polsce najwięcej infekcji spowodował trojan Cimuz.X.

W minionym miesiącu w rankingu Top Ten czołowe miejsca zajęły znane nam dobrze zagrożenia. Po raz kolejny Sdbot.ftp otrzymał status najszybciej rozprzestrzeniającego się wirusa na świecie. Jest to kod skryptu wykorzystywany przez całą rodzinę robaków Sdbot do ściągania swoich kopii na zaatakowany komputer przy wykorzystaniu protokołu FTP. Drugie miejsce zajął niezwykle popularny Netsky.P - robak wykonujący szereg procedur destrukcyjnych, który po raz pierwszy został wykryty w marcu 2004 roku. W zestawieniu wirusów października występuje również rodzina Mhtredir.gen rozprzestrzeniająca się za pomocą luki systemowej opisanej przez firmę Microsoft w biuletynie zabezpieczeń MS04-013. Jest ona wykorzystywana także przez szereg innych szkodliwych aplikacji.

Źródło: infojama.pl - sieci i systemy komputerowe
Dodał: bg

Data dodania: 17-11-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.