informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Wartość największego kredytu udzielonego klientowi indywidualnemu przez Internet
(...)6 mln złotych - tyle wyniosła wartość największego kredytu udzielonego klientowi indywidualnemu przez Internet za pośrednictwem największego portalu finansowego w Polsce - Money.pl.


Mega kontrakt, który został zawarty w kwietniu 2004 r. jest nie tylko rekordowym w Money.pl, ale najprawdopodobniej jest to najwyższy kredyt indywidualny udzielony poprzez Internet w historii polskiej e-bankowości – powiedział Piotr Krawiec, dyrektor ds. marketingu i PR w Money.pl. Niestety, wszelkie informacje dotyczące zarówno kredytobiorcy, jak i kredytodawcy są objęte tajemnicą bankową i nie możemy ich ujawniać - dodał Krawiec.


Sześciomilionowy kredyt jest rekordem, jednak duże, jednostkowe kontrakty zdarzają się coraz częściej na Money.pl. W styczniu 2004 Franfinance Polska, lider w zakresie leasingu w Europie, po miesięcznej obecności na platformie finansowej Money.pl, pozyskał klienta, któremu udzielił leasingu na kwotę 1,5 mln zł. W marcu 2004, ta sama firma, powtórzyła sukces z początku roku, choć tym razem na mniejszą skalę - pozyskując kolejnego klienta i udzielając mu leasingu na kwotę 600 tys. zł.


Duże kontrakty idą w parze z pozyskiwaniem nowych instytucji finansowych na Money.pl. W maju b.r. bank PKO BP, jako trzydziesty trzeci partner na platformie finansowej Money.pl, zaprezentował swoją ofertę. Dzięki pozyskaniu lidera w zakresie bankowości detalicznej w naszym kraju, liczba kredytów i pożyczek oferowanych przez Money.pl wzrosła do 24, co stanowi rekord w polskim Internecie. (...)


więcej

Źródło: money.pl - Money.pl Sp. z o.o. - tworzymy największy portal finansowy
Dodał: lkonkel

Data dodania: 25-05-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.