informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 63 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

NASA wypacza horoskopy?
Moskiewski sąd odrzucił skargę parającej się astrologią Mariny Baj przeciwko amerykańskiej agencji kosmicznej NASA o naruszenie równowagi we wszechświecie - poinformował we wtorek adwokat powódki.

Marina Baj żąda od NASA 8,7 miliarda rubli (225 milionów euro) odszkodowania za perturbacje, wywołane jakoby w kosmosie przez eksperyment z 4 lipca tego roku, polegający na uderzeniu w kometę Tempel 1 pociskiem, wystrzelonym z sondy Deep Impact.

Zdaniem Baj konsekwencją amerykańskiego eksperymentu mogą być takie zmiany - np. w położeniu ciał niebieskich - które przeszkadzać jej będą w wykonywaniu zajęcia astrologa, bowiem wypaczą horoskopy.

Pocisk wyżłobił w komecie krater wielkości sporej kamienicy. Oceniając jego kształt i analizując pył, który uniósł się z komety wskutek kolizji, naukowcy chcieli zdobyć nowe informacje o materii składającej się na Układ Słoneczny w czasie jego powstania 4,5 miliona lat temu.

Pani astrolog zapowiada, że jeśli nie doczeka się "sprawiedliwości" w rosyjskich sądach, zwróci się Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: bg

Data dodania: 09-11-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.