informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

51 punktów karnych na raz
51 punktów karnych "zarobił" podczas jednej "przejażdżki" 22-letni motocyklista, pirat drogowy, którego policjanci ścigali z Sandomierza (Świętokrzyskie) poza granice województwa - poinformowała PAP w środę podinspektor Elżbieta Różańska-Komorowicz.

Policjanci zauważyli w Sandomierzu motocyklistę, który na motorze kawasaki jechał z bardzo dużą prędkością - 160, a może nawet 180 km/godz. Rozpoczęli pościg oznakowanym radiowozem. Zatrzymali motocyklistę w miejscowości Grabówka, już w województwie podkarpackim.

Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu - miał w wydychanym powietrzu 0,3 promila. Łącznie "zarobił" 51 punktów karnych, m.in. za przekroczenie prędkości, nie zatrzymanie się do kontroli, wyprzedzanie na skrzyżowaniu i na przejściu dla pieszych, przejechanie na czerwonym świetle, brak dokumentów i zakrytą tablicę rejestracyjną. Odpowie za wykroczenia.

Rzeczniczka dodała, że mieszkańca Sandomierza zarejestrowały też kamery na stacjach paliwowych, gdzie kradł benzynę, tankując ją i nie płacąc.

Według przepisów, kierowca traci prawo jazdy, jeżeli w pierwszym roku jego posiadania przekroczył liczbę 20 punktów karnych. Ci o dłuższym stażu za kierownicą, po uzbieraniu 24 punktów są kierowani na kontrolne sprawdzenie kwalifikacji kierowcy.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: bg

Data dodania: 20-10-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.