informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

McDonald's dla biznesmenów?
McDonald's Polska puszcza oko do... biznesmenów. W jednym z lokali powstał już "pokój biznesowy", gdzie w założeniu można odbyć służbowe spotkanie.
Do tej pory mieścił się tu mały pokoik dla dzieci - z zabawkami i małymi stolikami. Teraz mają się tu spotykać dorośli poważni ludzie ze swoimi zabawkami: laptopami, komórkami i teczkami. Według Doroty Zmarzlak, szefowej agencji public relations 24/7, obsługującej McDonald's w Polsce, propozycja jest skierowana przede wszystkim do tych, których "biuro składa się z telefonu komórkowego i aktówki". - Z pokoju biznesowego raczej nie skorzystają pracownicy dużych firm, lecz mniejsi przedsiębiorcy, którzy są w ruchu i potrzebują szybkiego spotkania - wyjaśnia Zmarzlak. Można tam doładować telefon komórkowy czy podłączyć się do internetu (w pokoju są dwa gniazdka). Stoi również tablica do przeprowadzania prezentacji.
Na nietypowy eksperyment wybrano również restaurację McDonald'sa. W odróżnieniu np. od warszawskiej Galerii Mokotów, otoczonej armią biurowców, znajdujący się przy przy ul. 17 Stycznia McDonald's Młyn nie kojarzy się na pierwszy rzut oka z biznesem. Ale pozory mogą mylić.
- Pod Poznaniem jest taki McDonald's, gdzie rano zawsze spotkasz prawie wszystkich przedstawicieli z mojej branży - powiedział dwa lata temu reporterce "Dużego Formatu" Ryszard Kaczmarek, przedstawiciel handlowy jednej z firm. Krzysztof Kłapa, rzecznik prasowy McDonald's Polska podkreśla, że w Warszawie przy ul. 17 stycznia jest podobnie.
- To inicjatywa kierownictwa restauracji. Z jego obserwacji wynika, że w tym miejscu spotyka się wielu ludzi, którzy w interesach wjeżdżają do Warszawy lub z niej wyjeżdżają - wyjaśnia Kłapa. Według niego spółka gotowa jest rozważyć wprowadzenie pokoi biznesowych na nieco szerszą skalę, jeśli eksperyment się powiedzie. - Jest jeszcze parę lokalizacji, gdzie można coś takiego wprowadzić - dodaje rzecznik McDonald's Polska.

Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 24-05-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.