informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Porsche wykupuje VW od Amerykanów
Producent sportowych samochodów Porsche, który w ostatnich tygodniach został największym akcjonariuszem Volkswagena, prawdopodobnie odkupił część akcji tego koncernu od funduszy inwestycyjnych z USA.

W październiku firma Porsche kupiła prawie 19 proc. akcji Volkswagena i została największym akcjonariuszem tego największego w Europie producenta samochodów. Do tej największym akcjonariuszem VW była Dolna Saksonia, która ma 18,2 proc. akcji koncernu z Wolfsburga. Błyskawiczny podbój akcjonariatu VW prawdopodobnie ułatwiły Porsche transakcje z amerykańskimi funduszami inwestycyjnymi. Fundusz Brandes Investment Partners z San Diego w Kalifornii, który ponad rok był drugim co do wielkości akcjonariuszem VW, w ostatnich dniach września zmniejszył swoje udziały w tym koncernie z 10,7 do 8,58 proc. Natomiast Fundusz Capital Group Companies z Los Angeles na początku października zmniejszył swoje zaangażowanie w VW z 5 do 3,5 proc. W zakupach akcji VW Porsche korzysta ze wsparcia amerykańskiego banku inwestycyjnego Lehman Bros.


Źródło: Autor - -
Dodał: bg

Data dodania: 17-10-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.