informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 57 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Angielska prasa: tylko Boruc i Frankowski
Mało o postawie polskich zawodników podczas meczu Anglia - Polska (2:1), który odbył się w środę wieczorem na Old Trafford pisze dzisiejsza prasa w Anglii. Wspomina tylko o bramkowej akcji Kosowskiego i Frankowskiego oraz dobrej postawie Boruca. Rozpisuje się natomiast o drużynie Erikssona.
- Polacy mieli tylko jedną szansę na bramkę i Tomasz Frankowski ją wykorzystał - odnotowuje brytyjski dziennik "The Sun". Pisze też o świeżym powietrzu, jakie można było poczuć w szatni reprezentacji Anglii dzięki dobrym występom nominalnych zmienników Shauna Wright-Phillipsa oraz Ledleya Kinga. Reporter "The Sun" cytuje też Svena-Gorana Erikssona, który z podziwem wypowiadał się na temat Wayne'a Rooney'a. - Mówimy, że to niesamowity talent, ponieważ ma 19 lat i zagrał już w 27 meczach reprezentacji. To niesamowite! Moim zdaniem Wayne jest nie tylko utalentowanym zawodnikiem. To gracz światowej klasy - powiedział Eriksson.

- Mówiliśmy o bocznej drodze, którą jedziemy do Niemiec. Teraz należy stwierdzić, iż trafiliśmy w końcu na autostradę i doskonałym finiszem kończymy eliminacje na pierwszym miejscu w grupie szóstej - napisał z kolei "The Telegraph". O grze Polaków dziennik nie pisze zbyt wiele opisując jedynie świetną akcję Kamila Kosowskiego i piękny strzał Tomasza Frankowskiego, oraz bardzo dobrą postawę Artura Boruca.

Kilka zdań na temat występu bramkarza Celticu przeczytać można też w "The Guardian". Korespondent dziennika stwierdza, że był on jedynym wyróżniającym się Polakiem wczorajszego wieczoru. - Boruc przebywa obecnie na wypożyczeniu do Celticu Glasgow, ale prawie pewne jest, że niebawem podpisze stały kontrakt. Nieoficjalnie mówi się też, że gracz Legii Warszawa ma niezwykle lukratywną ofertę z Arsenalu Londyn - czytamy w gazecie.

Nieco krytycznie o grze Anglików pisze "The Times" stwierdzając, że wynik 2:1 przy tak przygniatającej przewadze nieco rozczarowuje.

Dziennik cytuje też prezesa Federacji Piłkarskiej (FA) Geoffa Thompsona, który stwierdził, że jeśli Anglicy otrzymają prawo organizacji MŚ w 2018 roku, to bez problemu poradzą sobie z powierzonym zadaniem. - Nasze stadiony już teraz mogłyby być arenami turnieju finałowego. To w połączeniu z naszą pasją oraz ogromnym zainteresowaniem angielską piłką na całym świecie na pewno jest naszym atutem - powiedział Thompson.

Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: bg

Data dodania: 13-10-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.