informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Łódź będzie udawała USA
Od środy Łódź będzie udawała USA. Jak informowała "Gazeta", miasto stanie się planem filmowym amerykańskiego thrillera psychologicznego.
Akcja filmu "Three" toczy się "gdzieś w Stanach". Student seminarium teologicznego staje się celem maniakalnego mordercy. - Będzie się dużo działo, nie zabraknie pościgów samochodowych i efektów specjalnych - zapewnia Marek Śledziewski z Movieroom Productions Ltd., producenta filmu.
Obraz wyreżyseruje Robby Henson ("Odznaka" z Billym Bobem Thorntonem i Patricią Arquette). Zdjęcia nakręci Sebastian Miłaszewski, a scenografię zaprojektuje Wojciech Żogała ("Edi", "Mistrz"), nagrodzony we wrześniu na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.
W rolach głównych zagrają Amerykanie. Najbardziej znany z nich to Max Ryan, który wystąpił ze Stevenem Segalem w "Cudzoziemcu", u boku Seana Connery w "Lidze niezwykłych dżentelmenów" oraz w "Pocałunku smoka". W filmie zobaczymy także Marca Blucasa ("Córka prezydenta"), Justine Waddell ("Drakula 2000"), Laurę Jordan i Josha Skjolda. Scenariusz oparty na powieści Teda Dekkera napisał Allen McElroy. Dystrybucją filmu zajmie się FOX Entertainment.
Już jutro na ul. Moniuszki padnie pierwszy klaps. Zdjęcia w Łodzi potrwają 30 dni; później na cztery doby ekipa przeniesie się do Warszawy. Czy "Three" zobaczymy w kinach? - To zależy od tego, jaki wyjdzie - mówi reżyser. - Jeśli efekt będzie dobry, wszyscy zechcą go oglądać, jeśli nie, będzie klapa. Ale jestem przekonany, że powstanie świetny film.
Amerykanie wybrali Łódź ze względu na niskie koszty i bogatą tradycję filmową. - Chciałbym zrealizować więcej filmów nad Wisłą, a nawet przenieść się do Polski - deklaruje Max Ryan, który jest producentem "Three". - To przez moją piękną dziewczynę Martę.
Amerykańskim filmowcom podoba się Piotrkowska, restauracje, stare kamienice i przyjaźni ludzie. Ekipa śpi w hotelu Grand. Justine Waddell: - Czuję się w nim jak szpieg z kart powieści Iana Fleminga.

Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: bg

Data dodania: 13-10-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.