informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 71 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Bezrobocie jest najważniejszym problemem do rozwiązania
   Nowy rząd powinien w pierwszej kolejności zająć się problemem bezrobocia. Chce tego prawie 75 procent Polaków. Blisko 45 procent naszego społeczeństwa na drugim miejscu postawiło zmianę systemu opieki zdrowotnej. Tak wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego na zlecenie Polskiego Radia przez Instytut Badania Opinii i Rynku PENTOR.
   Agnieszka Morysińska z PENTORA powiedziała, że wyniki te świadczą o tym, iż Polacy postrzegają sytuację w kraju jako niepewną. Ludzie nie mają gwarancji zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, boją się ją stracić. Sondaż pokazuje także jak wysokie wymagania Polacy stawiają nowej władzy. Według Agnieszki Morysińskiej, już nie wystarczy, że rządzący politycy będą zachowywali się uczciwie. Polacy oczekują, że rządzące partie będą sprawnie rozwiązywać palące problemy społeczne. 
   Polaków zupełnie nie interesuje dekomunizacja. Zaledwie 2 procent badanych chciałoby, aby rząd zajął się tą sprawą w pierwszej kolejności. Za sprawę drugorzędną uznano także zmianę systemu podatkowego i walkę z przestępczością. Sprawy te wskazało po 22 procent respondentów.
   Agniesza Morysińska powiedziała, że Polacy są już znudzeni - jak to określiła - gadaniem polityków. Hasła o budowie IV Rzeczypospolitej przyjmowane są jako puste słowa.
   Instytut Badania Opinii i Rynku PENTOR przeprowadził sondaż 28 i 29 września, telefonicznie na 800-osobowej reprezentatywnej próbie dorosłych Polaków. Margines błędu wynosi 3 procent.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 03-10-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.