informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Kredyt technologiczny i fundusz innowacyjności

   Zgodnie z najnowszą senacką poprawką do ustawy o wspieraniu działalności inwestycyjnej, biznesmeni znajdujący się w trudnej sytuacji ekonomicznej nie będą korzystali z kredytu technologicznego. Udzielał go będzie Bank Gospodarstwa Krajowego w odniesieniu do wdrażania nowych technologii - pisze "Rzeczpospolita".
   Poprawka wymusiła stworzenie definicji przedsiębiorcy w trudnej sytuacji ekonomicznej. Będzie nim taka osoba, której straty w minionych latach razem z wynikiem finansowym roku bieżącego przewyższają 50 proc. całkowitego kapitału, zaś w ostatnim roku przekraczają 25 proc.
   Kredyt technologiczny nie dotyczy przedsiębiorstw restrukturyzowanych z udziałem pomocy publicznej. Obobstrzenia te nie obejmują jednak mikroprzedsiębiorstw i małych przedsiębiorstw w świetle przepisów unijnych.
   Kolejna senacka poprawka to zmniejszenie do 20 proc. miesięcznych odpisów na fundusz innowacyjności z przychodów centrów badawczo-rozwojowych. Całośc zmian ma zachęcać do stosowania innowacji w związku z kredytem technologicznym oraz uzyskania statusu centrum badawczo-rozwojowego.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 28-07-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.