informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 82 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Z założeniem firmy warto poczekać

   Jeśli ktoś planuje rozpocząć działalność gospodarczą, niech poczeka jeszcze kilka tygodni, a otrzyma ulgę w płaceniu składek na ZUS. Polegać ona ma na tym, że debiutujący biznesmeni po wejściu w życie nowelizacji będą opłacać składki od 30 proc. sumy minimalnego wynagrodzenia - czytamy w "Rzeczpospolitej".
   Obecnie wynagrodzenie to wynosi 849 zł, zatem 30 proc. od niego wyniesie 254,70 zł. Czas obowiązywania ulgi to 24 miesiące od momentu rozpoczęcia wykonywania działalności.
   Należy jednak zapamiętać, kto nie skorzysta z tego ułatwienia. Będą to osoby, które prowadzą działalność bądź przez minione 60 miesięcy przed rozpoczęciem wykonywania działalności już funkcjonowały w biznesie, a także działają na rzecz byłego pracodawcy, u którego przed rozpoczęciem działalności w bieżącym lub poprzednim roku wykonywały czynności z zakresu tejże działalności.
   Warto również dodać, iż ulga nie obejmuje składki na ubezpieczenia zdrowotne.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 24-07-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.