informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 50 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Phare po raz ostatni

   Lipiec jest ostatnim miesiącem, w którym ruszają programy finansowane przez fundusz Phare. Obecnie jest ich osiem i są to dotacje na inwestycje i doradztwo. Całkowity ich budżet zamyka się w sumie 40 mln euro - podaje "Rzeczpospolita".
   Na inwestycje przeznaczono 30 mln euro, które z pwnością zostaną wykorzystane w pierwszym terminie składania wniosków, a to oznacza brak dodatkowych terminów. Jeśli jednak ktoś już korzystał już z dotacji pharowskich, będzie miał ułatwione zadanie, gdyż wymogi uzyskania dofinansowania z Phare 2003 są zbliżone do obowiązujących w minionych latach.
   Jeśli ktoś dopiero teraz dowiedział się o bezzwrotnych dotacjach, ma tylko 20 dni na przygotowanie aplikacji o wsparcie. W przypadku dotacji na inwestycje - zależnie od programu - maksymalne dofinansowanie wynosi 50 i 100 tys. euro. Jest to oferta skierowana do biznesmenów wprowadzających w firmach innowacyjne rozwiązania, ponieważ ich projekty mogą uzyskać wysoką ocenione.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 24-07-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.