informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 87 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Niższe podatki dla osób zatrudniających bezrobotnych
   PiS pragnie zmniejszyć bezrobocie aż do 9 proc. w 2009 r., w czym pomóc ma system ulg i zachęt podatkowych. Innowacje dotyczą podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych.
   Obniżony podatek obowiązywałby przedsiębiorców, którzy zatrudniają bezrobotnych. Miesięczny odpis wynosiłby 1000 zł od jednego miejsca pracy z przeznaczeniem na dwuletnie wykorzystywanie, pod warunkiem że utrzymania nowego pracownika na stanowisku przez 5 lat. Partia chce także zmniejszyć pozapłacowe obciążenia dla bezrobotnych i absolwentów, przez co pracodawca przez dwa lata byłby zwolniony z uiszczania swojej części składek na ubezpieczenie społeczne.
   PiS jednak najbardziej obawia się regresu demograficznego, do którego przyczynić się mogą trudności na rynku pracy, zmniejszanie świadczeń socjalnych i sam system podatkowy, dyskryminujący rodziny decydujące się na dzieci. W związku z tym partia chce wprowadzić ulgi w PIT, co pozwoli na uruchomienie socjalnego systemu wsparcia.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 24-07-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.