informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 16 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Bankowcy przestrzegają przed nieprawdopodobnymi praktykami posiadaczy kart
   Przedstawiciele Związku Banków Polskich przestrzegają, że choć Polska jest jednym z najbezpieczniejszych krajów w Unii Europejskiej jeśli chodzi o transakcje dokonywane kartami, to złodzieje stosują coraz bardziej wyrafinowane sposoby przechwytywania naszych pieniędzy.
   Szczególną ostrożność powinno się zachować podczas pobierania pieniędzy z bankomatu. Należy zwracać uwagę czy ktoś nie stoi za blisko, czy nasza karta nie jest fotografowana przez kogoś z telefonem komórkowym. Poza tym będąc w sklepie lub restauracji nigdy nie powinniśmy tracić jej z pola widzenia.
   Bankowcy przestrzegają także przed praktykami, które wielu osobom mogą wydać się nieprawdopodobne, ale zdarzają się w rzeczywistości. Jako przykład podają wydrapywanie numeru swojego PIN-u na elewacji obok bankomatu, w którym często wybieramy pieniądze. Inny przykład to powierzanie karty i numeru PIN dziecku, aby te w imieniu rodziców pobrało pieniądze z bankomatu. „Każde takie działanie zwiększa ryzyko w razie reklamacji” – twierdzi Remigiusz Kaszubski z ZBP.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 19-07-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.