informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Odcisk palca zastąpi kartę płatniczą
   Już wkrótce używanie tradycyjnych kart płatniczych może stać się historią. Amerykanie bowiem szykują się do prawdziwej rewolucji płatniczej. Chodzi mianowicie o płacenie za pomocą odcisku palca.
   System jest bardzo prosty. Klient musi zarejestrować swój odcisk palca w bazie i poinformować bank, że zgadza się na ten sposób płacenia. Następnie wystarczy aby w sklepie przyłożył palec do czytnika i zakupy zapłacone.
   Według specjalistów nowa technologia do 2008 r. zwiększy swój zasięg czterokrotnie. Ten sposób transakcji opłaca się zarówno sklepom jak i klientom. Znika bowiem obowiązek uiszczania opłat bankowych za korzystanie z kart. Ponadto system ten jest o wiele bezpieczniejszy, gdyż podrobienie odcisku palca jest prawie niemożliwe.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 27-06-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.