informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Google tworzy własny system płatniczy
   Eric Schmidt dyrektor wykonawczy Google, we wtorek potwierdził informacje o tym, że Google zamierza stworzyć własny system płatniczy.
   Schmidt podkreślił jednak, że Google nie zamierza konkurować na rynku internetowych technologii płatniczych z jej liderem firmą PayPal.
   Zdaniem Schmidta to nad czym pracuje jego firma świadczy o "naturalnym rozwoju" istniejących już usług internetowych oraz programów reklamowych, "które gromadzą miliony klientów reklamodawców".
   Według analityków, eBay, który w 2002 roku stał się właścicielem systemu PayPal, jest jednym z największych reklamodawców Google - użytkownicy aukcji, zajmujący się drobnym handlem hurtowym na eBay, najczęściej wykupują reklamę kontekstową, która pojawia się w wynikach wyszukiwania wyszukiwarką Google.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 26-06-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.