informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Ciąg dalszy dotacji na doradztwo i inwestycje

   Wraz z końcem czerwca zostaną ogłoszone terminy składania wniosków o dofinansowanie w ramach Phare 2003. Suma dotacji wynosi 176 mln zł, a są one skierowane do właścicieli mikro, małych i średnich firm - pisze Olga Gajda w "Rzeczpospolitej".


   Niebawem na stronie PARP pojawią się szczegółowe warunki oraz formularze zgłoszeniowe. Będą one dotyczyć zarówno usług doradczych, jak inwestycji. Terminów będzie niewiele, gdyż budżet wynosi jedynie 44 mln euro.
   Co się tyczy Phare 2003, to dofinansowanie będzie przyznawane z programów regionalnych i krajowych (dla firm z całej Polski). Program regionalny przewiduje dotacje na doradztwo dotyczące:- przygotowania planów inwestycyjnych,


- określenia pozycji firmy na rynku,


- planowania eksportu oraz rozwoju produktów eksportowych,


- tworzenia aplikacji dla programów informatycznych i stron internetowych.


   Wsparcie łączy się też z inwestycjami, na które indywidualnie będzie przysługiwać 50 tys. euro na wdrażanie nowych technologii.

   Należy pamiętać, że nie więcej niż 100 tys. euro przedsiębiorcy będą mogli zapewnić w ramach "Rozwoju i modernizacji przedsiębiorstw" oraz "Ścieżki od innowacji do biznesu".Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 18-06-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.