informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 47 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Oto urzędy dobre dla firm

   63 urzędy skarbowe są przyjazne przedsiębiorcy.

   To konkluzja trzeciej edycji konkursu organizowanego przez Business Centre Club i Ministerstwo Finansów. W poniedziałek wręczono urzędom skarbowym certyfikaty urzędu przyjaznego przedsiębiorcy. - Chodzi o to, żeby było normalnie, żeby strony, urząd skarbowy i podatnik, szanowały się wzajemnie - mówił dyrektor biura interwencji BCC Wiesław Zawadzki.
   Urzędy chwalił prezes BCC Marek Goliszewski. - Opinia o urzędniku skarbowym jest coraz lepsza. Stajecie się doradcami podatników, pomagacie w trudnych sytuacjach - mówił do naczelników wyróżnionych urzędów. - Oczywiście, zdarzają się sytuacje z których nie jesteśmy zadowoleni. Ale postęp jest i przedsiębiorcy przyznają to zupełnie bezinteresownie - dodał.
   Idee konkursu zachwalał wiceminister finansów Stanisław Stec: - Ten konkurs mobilizuje urzędy skarbowe do efektywniejszej pracy, zachęca do tego, by być przyjaznym wobec podatników.
   W tym roku certyfikat przyjaznego urzędu dostały 63 z 400 urzędów skarbowych. To więcej niż w poprzednich edycjach konkursu - w 2003 r. były 52 wyróżnione urzędy, a w 2004 r. 56.
   Świadczy to o tym, że jakość obsługi podatników się poprawia. Być może wkrótce wszystkie urzędy będą zasługiwały na wyróżnienie - mówił dyr. Zawadzki. - Chciałbym, żeby wszystkie 400 urzędów zasługiwało na wyróżnienie - rozmarzył się też min. Stec.
   W tym roku 24 urzędy dostały wyróżnienie po raz kolejny, 39 po raz pierwszy.
   Dyrektor warszawskiej izby skarbowej Jan Borkowski tłumaczył jednak, że niektóre urzędy nie mogły się znaleźć wśród wyróżnionych, bo po prostu na ich terenie nie działają przedsiębiorcy, którzy potem w ankietach oceniają urzędy. Właśnie dlatego i przedsiębiorcy, i urzędnicy chcą, by w kolejnych edycjach konkursu rosła liczba organizacji biznesowych, które będą oceniały urzędy skarbowe. - To będzie też oznaczało podniesienie poprzeczki stawianej przed urzędami - stwierdzili.Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 13-06-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.