informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 75 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Choroba umożliwia zwolnienie

   Jeśli zatrudniamy pracownika, który ciągle jest na zwolnieniach lekarskich, co powoduje dezorganizację pracy, to daje nam to podstawę do usunięcia go z zakładu - pisze "Puls Biznesu".


    Istnieją okoliczności, gdzie nawet usprawiedliwione nieobecności mogą być przyczyną wypowiedzenia umowy o pracę. Dotyczy to nieprzewidzianych, długotrwałych i powtarzających się nieobecności, powodujących dezorganizację pracy.
   Za zwolnieniem podwładnego będzie także przemawiał fakt ponoszenia przez pracodawcę dodatkowych wydatków związanych z pracą w nadgodzinach innych pracowników, a także wyznaczanie zastępstwa i zatrudnianie na zlecenie innych osób. Warto wiedzieć, że w omawianym przypadku chodzi również o nieobecności nieprzewidziane.Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 13-06-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.