informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 65 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Rośnie sprzedaż telefonów komórkowych i przenośnych PC
   Gartner opublikował najnowsze dane i prognozy związane z rynkiem telefonów komórkowych i komputerów PC. Sprzedaż komórek w pierwszym kwartele 2005 r. wzrosła w porównaniu do analogicznego okresu z roku 2004 o 17 procent. Natomiast sprzedaż komputerów osobistych oparta jest głównie na urządzeniach przenośnych.


   Przemysł telefonów komórkowych zanotował rekordową sprzedaż w pierwszym kwartale br. - sprzedano ponad 180 mln telefonów. Analitycy Gartnera przewidują, że sprzedaż komórek będzie rosła we wszystkich regionach świata. Nadal najsilniejsza na rynku jest Nokia, a następnie Motorola i Samsung.
   Zmieniają się trendy w sprzedaży komputerów osobistych, która obecnie opiera się głównie na urządzeniach przenośnych. Dzieje się tak za sprawą coraz niższych cen tego typu sprzętu oraz coraz popularniejszych i bardziej dostępnych sieci bezprzewodowych.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 30-05-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.