informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 78 gości, oraz: Kasia01
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Polska może otrzymać 450 mln zł z Europejskiego Funduszu Społecznego
   Polska może otrzymać jeszcze w tym roku 450 milionów złotych z Europejskiego Funduszu Społecznego na walkę z bezrobociem. Warunkiem jest stworzenie dobrych projektów mających zwalczyć to zjawisko. Trzeba też bezbłędnie wypełnić unijne formularze, co niejednokrotnie jest przeszkodą otrzymaniu pieniędzy nawet na realizację bardzo dobrego pomysłu - skarżą się twórcy programów. Zdaniem Grażyny Rajczak z powiatowego urzędu pracy w Zawierciu siegnięcie po unijne środki jest niezwykle trudne. Dodaje, że procedury są zbyt skomplikowane. Podobnego zdania jest Witold Chmiel z Powiatowego Urzędu Pracy w Wyszkowie.
   Jak wyjaśnił wiceminister gospodarki i pracy Marek Szczepański pierwsze konkursy na programy, które mogą być dofinansowane ze środków europejskich ogłoszono w ubiegłym roku. I chociaż początki były trudne, to jednak poprawia się jakość zgłaszanych propozycji.
   Według ministra skomplikowane procedury składania wniosków będą uproszczone, co umożliwi Polsce maksymalne wykorzystanie unijnych środków.
   Pieniądze z Europejskiego Funduszu Społecznego przeznaczone są także na przeciwdziałanie dyskryminacji i nierówności szans na rynku pracy.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 29-05-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.