informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Prawie jedna trzecia materiałów budowlanych na naszym rynku nie spełnia norm jakościowych
   Prawie jedna trzecia materiałów budowlanych na naszym rynku nie spełnia norm jakościowych i technicznych. Tak wynika z oceny Rady Wyrobów Budowlanych.
   Na konferencji prasowej w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych "Lewiatan" jej przedstawiciele zaapelowali o skuteczne kontrole materiałów budowalnych.
   Niespełniające polskich norm materiały sa tańsze, ale często gorsze od produkowanych w warunkach kontroli technologicznej. Zdaniem Ryszarda Kowalskiego z Rady Wyrobów Budowlanych, coraz więcej impoterów i sprzedawców proponuje klientom podróbki. Ryszard Kowalski podkreślił, że tracą na tym przedsiębiorcy, którzy ponoszą koszty związane z urzymaniem norm jakościowych i dlatego mają droższe produkty.
   Materiały niespełniające norm jakościowych nie są tylko rodzimej produkcji. Część z nich pochodzi z importu - na przykład z Chin.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 14-05-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.