informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 79 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Specjaliści coraz bardziej poszukiwani
   Rośnie zapotrzebowanie na specjalistów, a Warszawa, choć nadal ma dla nich najwięcej ofert pracy, w coraz większym stopniu dzieli się tymi ofertami z resztą kraju, w tym w dużym stopniu z Łodzią.
   Według raportu „Rynek pracy specjalistów”, przygotowanego przez portal pracuj.pl na podstawie własnej bazy danych, w pierwszym kwartale tego roku w Łódzkiem poszukiwano 490 wysoko kwalifikowanych pracowników – blisko 6 procent więcej niż w trzecim kwartale ubiegłego roku. Analiza dotyczyła wyłącznie ofert kierowanych do osób z wyższym wykształceniem.
   Łódź z racji centralnego położenia i już rozpoczętych inwestycji, mam tu na myśli między innymi centra logistyczne i fabrykę Gillette, powinna notować szybki wzrost tego rodzaju ofert pracy – mówi Przemysław Gacek, prezes portalu. – Warszawa nadal ma wiodący udział w propozycjach pracy dla wysoko kwalifikowanej kadry, ale będzie on systematycznie spadał na rzecz pozostałych regionów.
   W branżowym przeglądzie liderem przestał być przemysł ciężki, a przemysł lekki spadł z drugiego na czwarte miejsce. Na pierwszym miejscu znajduje się handel i sprzedaż, choć ofert pracy przybywa tu w stosunkowo niewielkim tempie.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 09-05-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.