informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 47 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Klienci będą lepiej chronieni: Usługi bankowe pod szczególnym rygorem
   W przyjętej przez rząd nowelizacji ustawy o ochronie praw konsumenckich, nałożony został na przedsiębiorstwa większy obowiązek informacyjny wobec klientów. Nowelizacja poszerza zakres informacji uzyskiwanych przez klientów firm finansowych.
   Według nowej ustawy przed zawarciem umowy klient musi zostać powiadomiony o konsekwencjach czekających na niego w przypadku jej wypowiedzenia, jak również o sądzie właściwym dla rozstrzygania konfliktów z niej wynikających.
   Zmiany dotyczą „umów ramowych”, takich jak umowa rachunku bankowego, umowa o kartę płatniczą i umowa o nabycie jednostek funduszu inwestycyjnego. Z nowelizacji wykreślono przepis, według którego klientowi nie należą się odsetki ustawowe za przedpłatę, w przypadku kiedy umowa usług finansowych zawierana była na odległość, ale od umowy odstąpił.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 08-05-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.