informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 62 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Nowy podatek od aut
   Na dziś zaplanowane jest w Sejmie pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o podatku ekologicznym, który zastąpić ma pobieraną obecnie akcyzę na samochody. Rząd chce wejścia w życie nowych regulacji po upływie trzech miesięcy po opublikowaniu, a więc na jesieni.
   O tym, ile podatku przyjdzie nam zapłacić, decyduje pojemność silnika oraz spełniona norma emisji spalin. Stawki wynosić będą od 1 zł za każdy cm3 pojemności przy spełnieniu normy Euro 4, aż do 4 zł za 1 cm3 w przypadku silników, które nie mieszczą się w żadnej normie Euro. Podatek ma być płacony tylko raz, przy pierwszej rejestracji samochodu osobowego oraz dostawczego i ciężarowego o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 05-05-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.