informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 86 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Pod koniec kwietnia mogły wystąpić błędy przy wypłatach z bankomatów
   Posiadacze kart Visa wypłacający pieniądze z bankomatów pod koniec kwietnia, powinni przejrzeć historię wypłat. Właśnie wtedy z ich rachunków pobieranych było więcej pieniędzy niż wyszło z bankomatu - czytamy w „Parkiecie”.
   „Na szczęście” problem dotyczy tylko tych właścicieli kart Visa, którzy dokonywali wypłat gotówki z bankomatów innych instytucji niż bank, w którym posiadają rachunek, a transakcje odbyły się pomiędzy 26 a 28 kwietnia.


   Pobierając kilkaset złotych z bankomatu, z rachunku zabieranych było o kilkadziesiąt złotych więcej. Powodem był błąd w systemie, a dokładnie „błędy proceduralne w zewnętrznych kartowych systemach rozliczeniowych” – donosi PKO BP. Dodaje również, że błędy były niezależne od banku i polegały na niewłaściwym przeliczaniu kursów przez Visę.
   Pocieszeniem jest, że banki w dość krótkim czasie zauważyły błąd i albo już zwróciły źle pobrane pieniądze, albo uczynią to w najbliższym czasie.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 05-05-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.